چگونه سفارشات خرید/فروش را پیدا و قبول کنم؟

اگر تا به حال از @lnp2pbot استفاده نکرده‌اید، لازم است ابتدا آن را داخل تلگرام خود باز کرده و قبل از هر پیشنهادی دستور start/ را تایپ کنید.

همه سفارشات فعال از جمله سفارشات شما در ربات را در سایت https://market.lnp2pbot.com، پیدا خواهید کرد. آنجا میتوانید سفارشات را بر اساس نوع ارز فیات و کامیونیتی‌ها فیلتر کنید.

در کانال تلگرام @p2plightning، سفارشاتی را خواهید دید که در هیچ کامیونیتی منتشر نشده است.(کاربری که آن را ثبت کرده عضو هیچ کامیونیتی نبوده)

برای یافتن سفارشات منتشر شده در کامیونیتی‌ها، دستور <findcomms <fiat code/ را در ربات تایپ کنید. برای اطلاعات بیشتر، این قسمت را بخوانید.

همه گزینه‌های قبلی را مرور کنید تا زمانی که سفارشی را پیدا کنید که مناسب شما باشد، سپس بر روی دکمه خرید ساتوشی(Buy satoshis) یا فروش ساتوشی(Sell satoshis) کلیک کنید. سپس، به چت خصوصی با @lnp2pbot بروید تا دستورالعمل‌های آن را دنبال کنید. اگر پیشنهاد را از https://market.lnp2pbot.com پیدا کرده‌اید، شما را به کانالی که سفارش در آن منتشر شده هدایت می‌کند تا بتوانید آن را قبول کیند.

  • روش دیگر برای دریافت سفارش استفاده از دستور <takeorder <order id/ است. به عنوان مثال، اگر از طریق @lnp2pbot یک مبادله خصوصی بیتکوینی را انجام می‌دهید، همتای شما می‌تواند سفارش را ایجاد کرده و شناسه آن را برای شما ارسال کند. سپس می توانید با استفاده از دستور ذکر شده در بالا مستقیماً آن را از داخل ربات قبول کنید و در این صورت دیگر نیازی به جستجو در سایت یا کانال سفارشات ندارید.