چه مدت طول می‌کشد تا یک تراکنش کامل شود؟

این به عوامل متعددی بستگی دارد. به عنوان یک پلتفرم P2P، متغیر اصلی پذیرش پیشنهاد شما توسط طرف مقابل است. سفارش شما تا 23 ساعت در معرض دید عموم خواهد بود و اگر کسی در این مدت آن را نگیرد به طور خودکار حذف خواهد شد.

پس از پذیرفته شدن پیشنهاد، یک فرصت 15 دقیقه‌ای برای پرداخت فاکتور لایتنینگی و لینک کردن همتایان بهم توسط ربات، وجود دارد. از آن لحظه به بعد، حداکثر 23 ساعت برای نهایی کردن تراکنش وجود دارد. پس از گذشت این مدت، سفارش منقضی شده و ساتوشی‌ها به کیف پول اصلی بازگردانده می‌شوند. به همین دلیل است که کاربران باید فقط از روش‌های پرداخت فوری پول فیات برای تراکنش‌های خود استفاده کنند.

وقتی هر دو طرف آنلاین هستند و روی روش‌های پرداخت فوری توافق می‌کنند، تراکنش‌ها تقریباً آنی هستند.

نکته: پس از ثبت برداشتن یک سفارش یا برداشته شدن سفارشتان به طور مداوم آنلاین بوده و تلگرام خود را چک کنید. برای راحتی میتوانید با باز کردن ربات از منو سه نقطه بالا سمت راست وارد سربرگ Mute و سپس بخش Customize شده و در قسمت Sound یک صدای متفاوت برای نوتیفیکیشن های ربات انتخاب کنید یا با انتخاب Vibrate حالت Long را انتخاب کنید. و Popup notification را روی Enable قرار دهید. پیشنهاد میشود برای گم نشدن و از دست ندادن پیام‌های گروه، کانال و ربات هر سه را داخل یک پوشه مجزا در تلگرامتان قرار دهید.(فولدرسازی در تلگرام را گوگل کنید)